Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę chłopaki emocje są duże, zasnąć nie możecie. :) Po blondynce i do łóżek marsz. :/

Jutro trzeba mieć formę (przynajmniej na początek :tort: ) dlatego teraz wychodzi barak wystarczającej ilości piwa - by dobrze zasnąć :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem okazję poznać (przypadkiem!) piwowara z okolic Puław, który nie udziela się w Internecie (na piwo.org kiedyś zajrzał i tyle) a warzy piwo od chyba 3 lat :tort: Całkiem sympatyczny facet. Mam nadzieję na wymianę piw i doświadczeń. No i liczę na to, że zacznie się udzielać na naszym Forum..

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na forum są amatorzy i wielbiciele muzyki klasycznej (operowej) ? Potrzebuję zidentyfikować jeden utwór. (konkretnie ten http://w178.wrzuta.pl/audio/2GtkYNXtkVY/columbo ). Będę wdzięczny za pomoc :)

Czy ta muzyczka będzie motywem przewodnim w kolejnym odcinku "Polscy Piwowarzy Domowi"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ulżę Ci :)

"To aria jest oparta na arię z Rigoletta Verdiego, Act 1, Scena 2 (Deh, nie parlare misero al ...). Słowa są różne, ale muzyka pozycji. Wydaje się, że Patrick Williams dostosowane to aria do jego celów."

to z jakiegoś translatora,więc wybacz.

porównując do

(32 s) ,wydaje się ,że to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ulżę Ci :)

"To aria jest oparta na arię z Rigoletta Verdiego, Act 1, Scena 2 (Deh, nie parlare misero al ...). Słowa są różne, ale muzyka pozycji. Wydaje się, że Patrick Williams dostosowane to aria do jego celów."

to z jakiegoś translatora,więc wybacz.

porównując do

(32 s) ,wydaje się ,że to prawda.

Nie ulżyło mi niestety :) Wiem skąd pochodzi w/w stwierdzenie, ale wiele osób się z tym nie zgadza :) Ja sam nie zajmuję stanowiska, bo za słabe ucho mam, żeby wychwycić temat przewodni z linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściwie o co chodzi;należysz to fanklubu kolombo,czy to jakiś specjalny numer ,a może zagadka internetu ?.

Nie, w Polsce nie ma żadnego funclubu, ale czytam zagraniczne fora etc :) To takie hobby, nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.