Jump to content

27 Doroczny Konkurs Etykiet magazynu BYO


zasada

Najnowszy numer najsłynniejszego magazynu piwowarskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu etykiet piw domowych. Jako ciekawostkę można zaznaczyć, że w konkursie doceniane były prace jednego z piwowarów domowych z Polski, ze związanego z Opolem browaru Świński Ryjek!

 

Cytat

 

Zgłoszenia do 27 Dorocznego Konkursu Etykiet magazynu BYO przyjmowane są do 31 sierpnia 2022. Możesz zgłosić dowolną liczbę etykiet, ale możesz wygrać tylko jedną nagrodę. Zwycięskie prace zostaną opublikowane listopadowym wydaniu magazynu. 

 

Zasady: Uczestnicy mogą wysyłać etykiety lub etykiety już przyklejone do butelek. Dla polskich piwowarów domowych najważniejsza wydaje się możliwość zgłoszeń cyfrowych w formacie .jpg za pośrednictwem poczty e-mail. Wszystkie pozostałe zasady są jak zawsze wymyślane na bieżąco przez redaktorów Brew Your Own. Wszystkie etykiety będą oceniane w jednej kategorii, otwartej zarówno dla profesjonalnych grafików, jak i amatorów. Przesyłający swoje etykiety, proszeni są o informacje o swoich pracach i tym co było do nich inspiracją (one również mogą znaleźć się w przyszłym wydaniu BYO). Czy to jest rysowane ręcznie? Utworzony na komputerze? Ukradziona z Luwru?

 

Jeśli wysyłasz papierową kopię etykiety, wyślij zgłoszenie wraz z imieniem i nazwiskiem, pełnym adresem pocztowym, adresem e-mail, numerem telefonu pod którym jesteś osiągalny w ciągu dnia oraz informacją, czy to twoja praca jest w całości oryginalną grafiką na adres: 

BYO Label Contest
5515 Main Street Manchester Center, VT 05255

 

Jeśli przesyłasz pliki, wyślij zgłoszenie wraz z imieniem i nazwiskiem, pełnym adresem pocztowym, adresem e-mail, numerem telefonu pod którym jesteś osiągalny w ciągu dnia oraz informacją, czy to twoja praca jest w całości oryginalną grafiką na adres:

dave@byo.com 

 

Wszystkie zgłoszenia należy nadsyłać do 31 sierpnia 2021 r.

Źródło: https://byo.com/article/enter-the-2022-byo-label-contest/

 

 


User Feedback

Recommended CommentsCreate an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.