Jump to content

Rozwiń swoją pasję i zdobądź wiedzę na studiach "Technologia Piwowarstwa"


leszcz007

Technologia Piwowarstwa

 

image.png.85d9ae785c7cef92a46fc0b6671a6f6f.pngimage.png.fea6c355c9d1c1e962697880fcbb01b8.png

 

Czy piwo to nie tylko Twój ulubiony napój, ale również prawdziwa pasja? Może chcesz poszerzyć swoja wiedzę na temat warzenia piwa, wprowadzić swoją pasje na nowy poziom lub planujesz przejść na zawodowstwo. A może marzysz o własnym browarze, gdzie będziesz w stanie tworzyć wyjątkowe i zdrowe trunki? Jeśli tak, to studia "Technologia Piwowarstwa" są właśnie dla Ciebie! To unikalny kierunek, który przygotowuje absolwentów do pracy w branży piwowarskiej, zarówno jako pracownicy, jak i przyszli właściciele browarów. Podczas zajęć nie ograniczamy się wyłączenie do teorii, kładziemy również silny nacisk na praktykę. Oto dlaczego warto rozważyć tę fascynującą ścieżkę edukacyjną.

Kierunek dla pasjonatów i przyszłych ekspertów piwowarstwa

Studia "Technologia Piwowarstwa" są dostępne dla absolwentów studiów wyższych na różnych poziomach, włączając w to stopień licencjata, inżyniera i magistra. To oznacza, że bez względu na Twój obecny kierunek wykształcenia, możesz dążyć do zgłębiania tajemnic piwowarstwa i stawania się prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie.

Unikalna wiedza i umiejętności

Absolwenci tego kierunku zdobywają wiedzę z różnych obszarów związanych z piwowarstwem. Zajęcia obejmują m.in. charakterystykę surowców podstawowych i pomocniczych używanych w browarnictwie, technologie produkcji piw górnej i dolnej fermentacji, a także metody oceny jakości surowców i produktów finalnych. Dzięki temu, po ukończeniu studiów, będziesz w stanie stworzyć piwa o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości.

Prawo, ekonomia i organizacja w browarnictwie

Produkcja piwa to nie tylko proces warzenia. Absolwenci poznają również aspekty prawne i ekonomiczne związane z produkcją piw w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Ta wiedza jest niezwykle cenna, zwłaszcza jeśli masz ambicje założenia własnego browaru lub zarządzanie już istniejącym.

Browar - od pomysłu do działania

Jeśli marzysz o prowadzeniu własnego minibrowaru, to studia "Technologia Piwowarstwa" dadzą Ci niezbędne narzędzia do tego celu. Absolwenci zdobywają podstawy projektowania, organizacji i funkcjonowania browaru, co pozwoli im zrealizować związane z tym marzenia.

Praktyka i możliwość rozwoju

Studia "Technologia Piwowarstwa" nie skupiają się tylko na teorii. Program obejmuje również praktyczne zajęcia, gdzie będziesz mógł zdobywać doświadczenie praktyczne w browarach partnerskich lub na jednej z dwóch instalacji browarniczych działających na Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała okazja, aby w praktyce zrozumieć wszystkie etapy produkcji piwa i poznać tajniki rzemiosła piwowarskiego.

2022piwowarstwo.thumb.png.7541dfd7f1f7a314936485377c48b6d6.png

 

 

Jeśli jesteś pasjonatem piwa, marzysz o własnym browarze lub chcesz rozwinąć swoją karierę w browarnictwie, to studia "Technologia Piwowarstwa" są dla Ciebie idealne. Pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, by stać się ekspertem w dziedzinie piwowarstwa i osiągnąć sukces w tym fascynującym świecie. Daj swojej pasji szansę na rozwinięcie się i zapisz się na studia "Technologia Piwowarstwa" już teraz!

 

Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na naszą stronę, link poniżej:

Technologia Piwowarstwa

DSC_7382.thumb.jpg.a27d887c55ad29ec120d783ca66835a2.jpg130138.thumb.jpg.31ec79dea09778a9d01c4933bb74f96a.jpg

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na sali wykładowej lub w browarze

Przemysław Leszczyński

 


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.