Skocz do zawartości

Zakaz wjazdu samochodami diesla do Krakowa


grzesiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wydania Kroniki, są informacje dotyczące legalności wjazdu do miasta Kraków samochodami Diesla zarejestrowanymi po marcu 2023. Ten pomysł jak widać ma na celu skuteczną likwidację tych samochodów ze strefy miasta. Gdzieś to słyszałem, że projekt jest zakażony. Ten pomysł jest podobny do tego, że elektryki mogą jeździć bus pasami bo tak sobie wymyślili. Z logicznego punktu widzenia, bus pasami powinny jeździć stare diesle aby nie stać w korkach ,a elektryki powinny stać  jako nisko emisyjne...
https://krakow.tvp.pl/73738535/28102023-1830

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Logika :) Pomyliłem na szybkości strefy jakoś ostatnio, zapłaciłem w aplikacji więcej za A a byłem faktycznie w B (sorki nie ogarnąłem topologii..). Mandat i jeszcze mi różnicy nie zwrócili. 

 

Grzesiuu to jest tu od dawna, więc raczej nie 25, bo niepełnoletnich nie wpuszczamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do logiki, to już mówię. Z dostępnych informacji prezydent miasta i radni chcą zgarnąć większe pieniądze z KPO i idą w zaparte. Jeden urzędnik raz mówił o dotacjach unijnych, następnym za dwa dni  o tym jak ludzie od zanieczyszczeń umierają.... Narracja "poprawiona" Tu nagranie o szczegółach

 

Edytowane przez grzesiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.01.2024 o 02:31, grzesiuu napisał(a):

wystarczy jak ludzie przestaną głosować na to czerwone lewactwo i eko-terrorystów i wybiorą ludzi rozsądnych. wybory samorządowe już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1803 napisał(a):

wystarczy jak ludzie przestaną głosować na to czerwone lewactwo i eko-terrorystów i wybiorą ludzi rozsądnych. wybory samorządowe już niebawem.

Regulamin forum:

  • nie dyskutujemy na tematy polityki i religii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zasada napisał(a):

Regulamin forum:

  • nie dyskutujemy na tematy polityki i religii.

ale to jest dział Hyde Park a jak sama definicja wskazuje to  wolna dyskusja nieograniczoną żadnym tematem przewodnim.

Edytowane przez 1803
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, x1d napisał(a):

Jedynie regulaminem.

Hyde Park jest tworzony na forach aby można się było swobodnie wypowiadać na tematy nie związane z tematyką grupy ale skoro regulamin stanowi inaczej to trzeba usunac ten dział Hyde Park albo zmienić regulamin bo jakoś b rak w tym logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HydePark jest miejscem na różne dyskusje, ale nie koniecznie mam czas i ochotę na rozdzielanie pokłóconych stron z tej czy innej frakcji. Ten punkt regulaminu nie powstał tak z automatu, tylko go dopisałem na prawdę celowo, bo sceny były iście dantejskie. Po prostu polityka nie służy tu dobrej atmosferze. Do całkiem luźnej dyskusji służy kanał Discord na który zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2024 o 23:28, elroy napisał(a):

HydePark jest miejscem na różne dyskusje, ale nie koniecznie mam czas i ochotę na rozdzielanie pokłóconych stron z tej czy innej frakcji. Ten punkt regulaminu nie powstał tak z automatu, tylko go dopisałem na prawdę celowo, bo sceny były iście dantejskie. Po prostu polityka nie służy tu dobrej atmosferze. Do całkiem luźnej dyskusji służy kanał Discord na który zapraszam :)

ty tak na poważnie to napisałes? za bardzo przejmujesz się swoją rolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1803 napisał(a):

ty tak na poważnie to napisałes? za bardzo przejmujesz się swoją rolą.

Sprawdź kogo to forum

Edytowane przez wizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, anteks napisał(a):

Waldi powrócił w nowym w wcieleniu

za to ty jak zwykle najmądrzejszy, wszechwiedzący i wszędzie niuchający.

 

22 minuty temu, wizi napisał(a):

Sprawdź kogo to forum

 

22 minuty temu, wizi napisał(a):

Sprawdź kogo to forum

nie wazne kogo, wazne że Hyde Park

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.